Gözü yukarda olanlar için!

UPD4
  • Intel Xeon E5 & Gold Processor
  • 2 Core CPU
  • 4 GB DDR3 Ram
  • 80 GB NVMe SSD Disk
  • 1000 - 5000 Mbps
  • 1 IPv4 & IPv6
  • Full Root Erişimi
  • 3 TB Trafik
  • Linux OS
  • 24/7 Teknik Destek

₺130 /aylık 150₺

Şipariş Ver

İşletim sistemleri

Aşağıda belirtilen Linux ve Windows işletim sistemlerini yanı sıra bir çok işletim sistemide talebiniz üzerine değerlendirip kurulum yapabiliriz.

Hosting

Debian

8 - 9 - 10

More information
Hosting

Ubuntu

16.04 - 18.04 - 19.04

More information
Hosting

CentOS

6 - 7

More information
Hosting

Windows Server

UP Down sunucularımız windows desteklememektedir.

More information

Oyun Sunucularımızın ortak özellikleri

Güvenli Donanımlar

Zaman içinde hızlı ve güvenilir olduğu kanıtlanmış donanım kullanıyoruz. Oyun sunucuları için Intel Core i7 & Ryzen R7 ve NVMe SSD Disk kullanıyoruz. Ayrıyetten performans için optimize edilmektedir.

Güçlü DDoS Koruması

Kötü niyetli ataklara karşın sağlayıcı garantili olarak 1.2 Tbps Layer 3,4,7 tabanlı DDoS Koruması sunuyoruz. Ek olarak oyun sunucularına özel yazılımsal port koruması da talebiniz üzerine kurabiliyoruz.

RAM ECC

Bellekler oyun sunucuları için çok önemlidirler. Bu yüzden işlemcilerimizin desteklediği en yüksek frekansta çalışan ramleri tercih ediyoruz. +2133-2400 MHz ramler kullanmaktayız. Ek olarak DDR4 ram ile birlikte diğer donanımların uyumu tam oturuyor.

rDNS

rDNS Kayıtları standart olarak firmamıza kayıtlı gelir. Dilerseniz alan adınıza istediğiniz rDNS kaydını Hosting Kontrol panelinizden A Kaydı oluşturmanız şartı ile sunucuya ait rDNS Kaydınızı güncelleyebilmekteyiz.

Limitsiz Trafik

Böyle harika donanımlar ve oyun için tasarlanmış bir seride limitli trafik tüm tadı kaçırırdı gerçekten. Trafik tamamen limitsiz! Trafik kullanımı için ek ücret yansıtılmamaktadır.

SSD Disk

Oyun sunucularımızda bir önceliğimiz vardır. Yeni nesil NVMe SSD Disk kullanmak. Tüm oyun Sunucularımızda NVMe SSD Disk teknolojisini siz değerli kullanıcılarımıza üstün performans almanız için sunuyoruz.

VDS/VPS Soruları

Saldırı koruması var mı?

Sunucu serimize ve lokasyonuna göre değişik saldırı koruması çözümlerimiz vardır.

İnternet Değerleri ?

Genel ortalama olarak sunucu hattımız 250 Mbps`dir.

Sunucumu saldırı amaçlı kullanabilir miyim?

Kesinlikle buna izin vermiyoruz. Saldırı çıkışı atılan sunucu direkt iadesiz kapatılmaktadır duruma göre hizmeti alan kişinin hesabı askıya alınabilmektedir. Yapılan zayiata göre şikayet geldiğinde şikayet eden (saldırılan sunucu sahibi) yasal olarak dava açma yetkisine sahiptir. Bu kullanımdan tamamen müşterimiz/kullanıcımız sorumludur.

Sanallaştırma Teknolojileri nelerdir?

Türkiye sunucularımızda Esxi kullanmaktayız. Yurt dışı sunucularımızda (OVH) KVM ve LXC olarak iki alternafimiz bulunmakta. Dediğimiz gibi seçim yapabiliyorsunuz. Eğer yeterli bilginiz yoksa kullanım amacınız ile birlikte bizlere ulaşın yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Oyun Sunucusu veya Hosting amaçlı kullanabilir miyim?

Ses sunucusu, oyun sunucusu ve hosting amaçlı olarak kullanım yapabilirsiniz. Fakat bu konularda kritik olmayan durumlar harici destek sağlanmamaktadır. Yinede olabildiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Yedek alıyor musunuz?

Sanal sunucularımızda yedek tamamen müşteri sorumluluğundadır. Opsionel yedekleme hizmetimizde bulunmamaktadır. Herhangi bir klasör veya dizin yedeği almamızı isterseniz duruma göre inceleyip opsiyonel olarak sağlayabiliriz.

Sunucuma format nasıl atabilirim?

Bazı serilerimizde henüz kontrol paneli geliştirmedik. Bu yüzden destek bildirimi ile manuel format attırabilirsiniz. Aylık bir limit koymak istemiyoruz, manuel kurulum yapıldığı için abartı istekleri reddediyoruz. Kontrol paneli olan sunucularımızda kontrol paneli aracılığı ile dilediği vakit format atabilirler. Kontrol panelleri için çalışmalarımız devam etmektedir.

EK IP Alabilir miyim?

Evet /28 Subnet olarak kullanılabilir 13 IPv4 adresine kadar ek IP tanımayabilmekteyiz. Çoğu sunucu serimiz bunu desteklemektedir.

reverse DNS (rDNS) Kaydı yapılıyor mu?

Elbette, Domain kontrol panelinizden A Kaydı ilgili IPv4 adresine yönlenmiş şekilde açıldığında rDNS kaynı değişim sağlayabiliyoruz. Standart olarak tarafımıza ait olarak gelmektedir.

Kolay kurulum için tavsiye alternatifleriniz var mı?

Müzik botu ve Ses sunucuları için kurulum bilginiz yok ise Dizayn Scripti önerebiliriz. Script tarafımızca kodlanmış olup hiçbir trojen kötü niyetli kod içermemektedir. Sorunsuz olarak teamspeak, sinusbot, apache2 , iptables kuralları oluşturabilir, yönetebilir, kurduğunuz script aracılığı ile silebilirsiniz. Scriptimiz IP lisans onayı ile çalışmaktadır. En önemliside can sıkıcı reklam yok!

Teknik Destek sunuyor musunuz?

Elbette, teknik problemler için yardımcı oluyoruz.

Yardıma ihtiyacınız mı var ?

Karar veremediyseniz ihtiyacınıza uygun uzman tavsiyesi alabilirsiniz. Sizlerle iletişim halinde olmaktan memnuniyet duyarız. Satış öncesi herhangi bir sorunuz var ise canlı destekten bizlere sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Sitemizdeki fiyatlara %18 KDV dahil değildir.

© Copyright 2015-2019 Çelen Hosting Bilişim Teknolojileri Tüm hakları saklıdır.