Kurumsal Bilgiler

Şirket Unvanı : Çelen Hosting Bilişim Teknolojileri

Resmi Faaliyet Başlangıç : 7 Temmuz 2019

Vergi Dairesi : Sincan Vergi Dairesi

Vergi Numarası : 2351097337

Sadece WhatsApp : (+90) 312 911 0616

Bilgi Mail : info@celenhosting.com

Spam / Şikayet Bildir : abuse@celenhosting.com

İletişime Geç

Mesai Saatlerimiz

Destek Depertmanları

Destek durumları aciliyet ve önem sırasına göre değişebilir. Stabil değildir, olabildiğince yakın birebir çalışma programımızı sizler ile paylaştık.

Pandemi nedeniyle değişiklik gösterebilir.

Eğer bize canlı destekten ulaşamıyorsanız whatsapp hattımız veya destek talebi (ticket) üzerinden yazın %100 geri dönüş sağlayacağız. Canlı destek maalesef geçici bir süreliğine aktif olmayacaktır.

Gün Satış Öncesi Canlı Destek Facebook & WhatsApp Ticket - Destek Talebi
Pazartesi 12.00 - 20.00 Sürekli Aktif Sürekli Aktif
Salı 12.00 - 20.00 Sürekli Aktif Sürekli Aktif
Çarşamba 12.00 - 20.00 Sürekli Aktif Sürekli Aktif
Perşembe 12.00 - 20.00 Sürekli Aktif Sürekli Aktif
Cuma 12.00 - 20.00 Sürekli Aktif Sürekli Aktif
Cumartesi 12.00 - 18.00 Sürekli Aktif Sürekli Aktif
Pazar 12.00 - 18.00 Sürekli Aktif Sürekli Aktif
Bayram Günleri Mesai YOK 05.00 - 00.00 13.00 - 17.00
Resmi Tatiller Mesai YOK 10.00 - 20.00 24/7

Biz kimiz ? Neler yapıyoruz ?

Çelen Hosting, 2015 yılında alanında ücretsiz ve sponsor servisler tanıtarak Adab Bilişim ismi ile başlamıştır. 2019 yılında AHMET ÇELEN tarafından kurumsal olarak hizmete geçirilmiş ve hizmetlerinin yelpazesini oldukça arttırmıştır. Hizmetler olarak Web Hosting, Reseller Hosting, Ses Sunucuları ve Bayileri, SSL Sertifikaları, Yazılım lisanslama hizmetleri, Fiziksel ve Sanal sunucular olarak önemli nitelikli hizmetler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Hız ve performans isteyenlere sanal sunucuları başta olmak üzere çoğu hizmetinde en yüksek verimliliği verebilmek için gece gündüz çalışmaktadır. En önemlisi de ürün fiyatına bakarak ayrım yapmamaktadır, her müşteriye adil olarak aynı desteği sunmaktadır. Nitelikli hizmetleriyle ve bilgi içeren blog makaleleri sektörde izlediği adımlarla bir çok firmaya örnek olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Neden biz? (Manevi)

  • Değer verme, maddiyat sınıfı yok.
  • Gizli ve ek ücret olmadı, olmayacak.
  • Söz verdiklerimizin daima arkasındayız.
  • Ücretsiz SMS ve Mail Bilgilendirmesi

Neden biz? (Teknik)

  • Ücretsiz Ticket , WhatsApp , Facebook Desteği
  • Minimum Kesinti, Maksimum Uptime Oranı
  • +7 Sene tecrübe ile işinin ehli bir ekip
  • En iyi hizmet için elit çözüm ortakları
Çelen Hosting Çelen Hosting

Misyonumuz

Çelen Hosting, Bilişim ; sanallaştırma, web barındırma, sunucu hizmetleri ve tüm içeriksel hizmetleriyle ilgili profesyonel ve nitelikli hizmetler sunabilmek ve bunu en uygun fiyatlarla halka sunmak adına kurulmuştur. Dövizin ivmesine karşın stabil bir ücret politikası sunmayı her ne kadar zor olsa da amaçlamaktadır. Özellikle yurt dışı sunucu hizmetleri sunan Çelen Hosting, yurt dışı sunucuları Türk kullanıcılara ve diğer global kitleye sunabilmek için faaliyet göstermektedir.

Çelen Hosting

Vizyonumuz

Vizyon olarak, saatlik ücretlendirme yoğun ve esnek otomasyona sahip global bir nitelikli sunucu kiralama hizmeti sunmak başlıca hedefimiz arasındadır. Hedeflediğimiz bu sistem otantik bir kontrol paneli ve türevlerini içerecek lokasyon olarak bol alternatif sunabilmek hedefimizdir.

Çelen Hosting

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sağ en alt kısımda canlı desteğimiz ile canlı bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. Canlı destek satış öncesi bilgilendirme yapmaktadır, teknik problemler için destek talebi oluşturunuz.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Sağladığımız kurumsal hizmetler ve çözümlerimiz

Ana Sunucularımız ve Optimizeleri

Sağladığımız hizmetlerde fiziksel sunucularımızı en verimli performans alacak şeklinde optimize ediyoruz. Bu sayede aldığınız giriş paketlerimizde bile beklenilenden fazla performans sunabilmekteyiz.

Güçlü İşlemciler

Oyun sunucuları için en uygunlarını tercih etmeye çalışıyoruz. Game vds olarak i7 6700K ve Ryzen R7 1700 tercih etmekteyiz. Her işlemcinin ve her serinin farklı bir üstünlüğü (tek ve çoklu çekirdek performansı) olduğu için farklı işlemci serilerini sizlere sunmaktayız.

SSD Diskler

Performans olarak NVMe SSD Disk kullanıyoruz. Yurt dışı tüm sunucularımızda NVMe SSD planı mevcuttur. Türkiye sunucularımızda SSD Disk ve ekonomik ve yüksek depolama için SAS-SATA Disk çözümlerimizde mevcuttur.

Gerçek DDoS Koruması

Fransa OVH Sunucularımızda 1.2 Tbps boyutuna kadar gelen atakları Layer 3,4,7 ve kurulacak yazılıma , uygulamaya göre port koruması sağlamaktayız. Türkiye sunucularımızda 10 Gbps koruma sağlamaktayız. DDoS konusunda titizliğinizi biliyoruz, bunun için en iyi korumaları sizin için sağlıyoruz.

Yeni Nesil Hosting

CloudLinux optimizasyonu sayesinde paylaşımlı hostinglerden etkilenmezsiniz. DDoS Koruması sağlamaktayız. cPanel kontrol paneli birlikte dilediğiniz php sürümünü tek tık ile değiştirebilirsiniz. LiteSpeed Cache eklentisi ile standartlardan bir adım öndeyiz. Güncel donanım ve yazılımları sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Limitsiz Destek

Aldığınız hizmetler için limitsiz destek sunuyoruz. Telefon, Whatsapp , canlı destek , e-Posta , web sitemiz üzerinden destek bildirimi aracılığı ile bizlere çekinmeden ulaşım sağlayabilirsiniz. Sağladığımız hizmeter için olabildiğinden fazlası ile sizlere yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Bizi mükemmel yapan ne ?

Sağladığımız hizmetler için ayrım yapmıyoruz

Hosting

24/7 Ticket Destek

İlgili bilgili samimi olarak sağladığımız destek ile müşterilerimiz yaşadığı sorunlardan asla korkmaz. Kritik durumlarda bizzat bizde sorunu çözmek için müşterimizin onayında müdahale edebilmekteyiz. Destek olarak olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İletişim
Hosting

Premium Network

Kuracağınız oyunlarda yazılımlarda sunucularda bağlantı tarafından probleminiz olmaz. Limitsiz trafik ile beraber garanti 100-250 Mbps hat ile, up/down vpslerimizde 4 Gbps`ye kadar internet sunabilmekteyiz. İhtiyacınız ne ise her bütçeye uygun f/p sunucularımız mevcuttur.

Teknik Altyapı
Hosting

Veri Yedekleme

Hosting hizmetlerimizde haftalık yedeklenme alınmaktadır. Opsionel olarak sağladığımız yedekleme hizmetlerinde Türkiye , Fransa,İtalya olarak 3 farklı lokasyonda sunucularda yedekleme hizmeti sunuyoruz. Siz en iyisine layıksınız. Arkanıza rahatça yaslanabilirsiniz, Verileriniz önce ALLAH`a sonra bizlere emanet :)

Hakkımızda
Hosting

Kesintisiz Hizmet

Tüm Hizmetlerimizde %99,95 uptime sunuyoruz. Bakım çalışması yapacağımız zaman duyuru yapıyoruz, sabaha yakın aktifliğin en az olduğu saatler seçilmektedir. Çoğu servisimizde %100 Uptime sağladığımıza, kesintisiz 200 küsür gün hizmet verdiğimize müşterilerimiz şahittir.

Teknik Altyapı

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucularımız ve DDoS Korumaları?

Fransa sunucularımızda 1,2 Tbps varan OVH Game garantili Layer 7 tabanlı koruma sunuyoruz, Türkiye sunucularımızda 10 Gbps yazılımsal ve donanımsal koruma sağlamaktayız. Talebiniz üzerine Türkiye sunucularda logları kontrol edip fixleme işlemide yapabilmekteyiz. Sunucularımızdan saldırı çıkışı olarak kullanımına hiçbir şekilde izin vermiyoruz. Saldırı atıldığında anında tespit edilip sunucu iadesiz askıya alınmaktadır.

İade talep edebilir miyim ?

Türkiye lokasyon hizmetlerimizde 2 gün içerisine kadar iade talep edebilirsiniz. İade süresi 7 iş gününe kadar sürebilmektedir fakat genelde aynı gün içerisinde yapmaya çalışmaktayız. Yabancı lokasyon hizmetlerimizde maalesef iade sağlayamıyoruz. Lakin memnun kalacağınızdan şüphemiz yok :)

Hosting Hakkında Genel

Siz sormadan biz söyleyelim ; DDoS korumalı hosting paketleri sunuyoruz. CloudLinux İşletim sistemi ve standart apache web serverden çok daha hızlı olan LiteSpeed web server teknolojisini kullanıyoruz. Kontrol paneli olarak cPanel & WHM kullanmaktayız. Hostinglerimiz %100 SSD Disk ve %100 CPU kullanım izni içermektedir. Let's Encrypt - SSL ile ücretsiz entegre SSL Sertifikası sunmaktayız. Teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan ki zaten hiç kimse teknik bilgi bilmek zorunda değildir uzattık mevzuyu :) Softaculous eklentisi sayesinde yüzlerce uygulama, yazılım, script vs. teknik bilgi isteyen kurulumları tek tık ile kurulum yapabilirsiniz. Hostinginizde T.C. yasalarına ve kullanım sözleşmemize uygun olmayan şeylerin barındırılması yasaktır.

Ürün teslim süreleri nedir ?

Ürün teslimatını 5 dakika ve 24 saat arasında yapmaktayız. Genelde ödemenizden sonra birkaç saat içerisinde ilgili sunucunuzu kurup teslim ediyoruz. Otomatik kurulum modülü mevcut hizmetlerimizde kredi kartı ile anında aktivasyon yapılmaktadır. Çok aksi durumlarda ve stok bulunmadığı zamanlarda 2 iş gününe kadar kurulum işlemi sürebilmektedir.

Neden Çelen Hosting ?

2014 yılından itibaren sektörün içerisindeyiz, bu süreçte bir çok gözlem ve inceleme yaptık. Bu süreç içerisinde bir sunucu hizmeti nasıl sunulur, teknik destek nasıl müşteriyle samimi bir şekilde arkadaş gibi iletişim sağlanır, çoğu hosting firmalarında eksik veya yanlış olan her şeyi bu süreç içerisinde ekibimiz tarafından raporladık. Bu sayede sizlere nasıl hizmet verebileceğimizi çok iyi biliyoruz. Tabi ki hiç kimse ya da kuruluş kusursuz değildir bizde değiliz müşteri ilişkileri ve firmamızın hizmetleri hakkında öneri ve görüşleriniz var ise birebir olarak hemen bize ulaşabilirsiniz. Sizler ile görüşmekten memuniyet duyarız. Ayrıyetten ÖĞRENCİ arkadaşlarımıza uygun ve ücretsiz web hosting imkan olanak dahilinde olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Genel olarak Sıkça Sorulan Sorular

Çelen Hosting Güvenli mi?

Çelen Hosting 2019 yılından beri faalde olan kurumsal nitelikli bir firmadır. Alan adı yaşına da bakıp kontrol sağlayabilirsiniz. Kurumsal şirketin olmanın verdiği güven sizin arayışınızı tatmin edecektir. Kayıt olurken kimlik bilgilerinin istenmesinin sebebi sağlayıcı olarka devletimizin zorunlu tuttuğu bilgilerdir. 3.şahıs ve türevleriyle paylaşımı söz konusu değildir.

Ödeme Yöntemleri ve güvenilirlik?

Ödeme yöntemi olarak bol bir yelpazeye sahipiz ve hepsi güvenli yollardır. En tavsiye ettiğimiz yöntem 3D Güvenlik ile alışveriş yapmanızdır. İlave olarak havale/eft gibi opsiyonlarda bulunmaktadır. Yurt dışı müşterilimiz için PayPal ödeme sistemi de geçerlidir ve bu zamana kadar herhangi bir problem yaşanmamıştır.

İade talep edebilir miyim ?

Ürün için iade garantisi sunuluyorsa bu süre 48 saattir. Bu süre içerisinde herhangi bir olumsuz deneyim yaşamanız ve çözümlenemediği takdirde bunu bize paylaşmak zorunda olmaksızın iade talep edebilirsiniz. Hizmet kalitesini arttırma adına bunu paylaşmanızı tabii ki isteriz. Ödediğiniz tutarın ödeme sağlayıcısı ve banka komisyonları kesilerek atılabilir, 18 yaşından küçük kardeşlerimize bu tür kesintiler yüksek mevlalar olmadığı müddetçe uygulamamaktayız.

Ürün teslim süreleri nedir ?

Hizmetler 0-24 saat içerisinde teslim edilmektedir. Ortalama 3-4 saatte teslim edilir. Sunucularda stok bulunmadığı takdirde 48 saati bulabilir, eğer ilgili ürün stoğu yoksa ücretiniz aynen iade edilir.

Neden Çelen Hosting ?

Çelen Hosting`in diğer firmalardan farkı maddiyat sınıfı yapmaması her ürüne maliyetine bakılmaksızın aynı desteğin sunulmasıdır. Bu vizyon sürekli devam edecektir. Karşılaştığınız sorunların çözümü için nitelikli, analitik düşünen bir ekibe sahiptir.

Bilgiler yeterli olmadı mı?

Karar veremediyseniz ihtiyacınıza uygun uzman tavsiyesi alabilirsiniz. Sizlerle iletişim halinde olmaktan memnuniyet duyarız. Satış öncesi herhangi bir sorunuz var ise canlı destekten bizlere sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz kısa sürede size dönüş yapacaktır. Destek talebi açabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

Sitemizdeki fiyatlara %18 KDV dahil değildir.

Copyright © 2019 - 2022 | Her hakkı Çelen Hosting`e aittir.