İnsan Kaynakları nedir?


    İnsan Kaynakları uzmanları sosyal platformlardan (Linkedin) iş ve kariyer sitelerinden işçi taraması yapar ve işe yerleştirir. İnsan kaynakları dediğimizde aklımıza ilk gelen ve en belirgin görevlerden birisi budur. Ayrıca çalışan ilişkileri, bordrolama ve özlük işleri, performans değerlendirme ve eğitim gibi görevleri de vardır. İnsan Kaynakları yöneticileri şirketin hedefleri doğrultusunda işe alım planlaması gibi insan kaynaklarını ilgilendiren planlamalar yaparak şirketin misyon ve vizyonuna uygun faaliyetler yürütür. Bilmemiz gereken en önemli husus insan kaynakları uzmanları yalnızca işe alım yapmaz, bununla birlikte insan kaynaklarının gelişen işletme bilimi ve değişen iş süreçlerine uygun görevleri vardır.


Çelen Hosting`te Kariyer!


    Çelen Hosting`te çalışmak ister misiniz? Açık pozisyonlarımızı değerlendirebilir ve uzun yıllar sizle çalışma fırsatını yaratabilirsiniz. Başvuru yapmak için info@celenhosting.com adresine CV`nizi ve gerekirse size ileteceğimiz formu doldurmanız yeterli. Eğer açık pozisyonumuz varsa sizde bir Çelen Hosting çalışanı daha doğrusu ailesine katılım sağlayabilirsiniz.

    Mail üzerinden yapacağınız bu başvuruda çalışmak istediğiniz pozisyon, ikametgah adresiniz ve ücret beklentinizi mutlaka belirtiniz.